Mobila teamet

Du vet väl att vi fältsekreterare arbetar för att du som är i åldern 10–20 i Huddinge ska ha det så bra som möjligt i vardagen? Vi finns på platser där ni ungdomar befinner er för att lyssna, informera, stötta och skapa trygghet.

Mobila teamet har uppgift att hjälpa ungdomar och deras familjer att hitta lösningar på sina problem. Här i Huddinge är det Isabelle, Karin, Mohamed, Sofia, Helena, Caroline, Camilla och Lisa som fältar. Ta gärna kontakt med dem.

Gemensam telefon:

08-535 376 17
faltsekreterarna@huddinge.se

Telefontider

Måndag–torsdag kl 08.00–20.30
Fredag kl 08.00–00.30

Följ oss på Facebook och Instagram:

facebook.com/mobilateamethuddinge

instagram.com/mobilateamet_huddinge



Stuvsta/Snättringe

Caroline Tideman

Telefon: 08-535 377 64

Mobil: 0767-62 54 02

caroline.tideman@huddinge.se

Helena Edborg

Telefon: 08-535 377 61

Mobil: 0709-75 06 40

helena.edborg2@huddinge.se



Flemingsberg

Isabelle Afrim

Telefon: 08 535 379 05

Mobil: 0708-83 08 01

Isabelle.afrim@huddinge.se

Karin Viklund

Telefon: 08 535 379 19

Mobil: 0767-62 52 04

karin.viklund@huddinge.se

 



Skogås/Trångsund

Mohamed Musa

Telefon: 08 535 379 27

Mobil: 0767-62 54 05

Mohamed.musa@huddinge.se

Sofia Liljedahl

Telefon: 08 535 379 18

Mobil: 0709-750 645

Sofia.liljedahl@huddinge.se



Centrala Huddinge/Vårby

Lisa Lilled

Telefon: 08 535 379 14

Mobil: 0709-75 0136

Lisa.lilled@huddinge.se

Camilla Landén

Telefon: 08 535 379 28

Mobil: 0708-790 174

Camilla.landen@huddinge.se

 

Läs mer om Mobila teamet